شیوه های پرداخت

نکات

۱- به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت پرداخت اینترنتی انجام دهند.

۲- در صورتی که هزینه سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

۳- توجه: تحویل تمامی محصولات آنتی ویروس به صورت کاملا فوری و آنلاین بوده و ارسال پستی ندارند. به همین جهت برای خرید آنتی ویروس فقط از طریق درگاه اینترنتی میبایست اقدام نمایید.

۱- پرداخت اینترنتی

کاربران دیجی ماه می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه پرداخت آنلاین ( درگاه رسمی بانک های ملت – سامان – ملی)، اینترنتی هزینه سفارش خود را پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر همراه داشته باشد.

   – چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت دیجی ماه می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت که بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی ( رمز دوم)  یا رمز دوم یکبار مصرف (پویا)

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.

برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

توجه: طبق دستور عمل جدید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، از تاریخ یکم دی ماه سال ۹۸ برای امنیت بیشتر کارت های بانکی، رمز دوم یکبار مصرف ( پویا )  اجرایی شده و از این تاریخ رمز دوم تمامی کارت های بانکی (رمز دوم ایستا یا ثابت) غیرفعال می گردد. از این رو برای فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف، می بایست به خودپرداز، بانک صادر کننده کارت خود مراجعه نموده و نسبت به فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف ( پویا ) جهت انجام خرید و تراکنش های اینترنتی ، مراجعه نمایید.

نکته: به دلیل اینکه شیوه فعالسازی و استفاده از رمز دوم یکبار مصرف برای هر یک از بانک های کشور متفاوت است، جهت کسب اطلاع بیشتر در خصوص نحوه فعالسازی، میتوانید به سایت رسمی بانک و یا شعب بانکی مراجعه فرمایید. 

۳- کد CVV2

CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

۴- تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن درج شده است.

۲– پرداخت از طریق کارت به کارت یا واریز به مستقیم به حساب

از آنجا که ممکن است برخی از مشتریان عزیز، جهت پرداخت صورتحساب خود از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانکی، رمز دوم کارت بانکی اعم از رمز دوم ثابت یا رمز دوم یکبار مصرف (پویا) نداشته و قصد خرید و پرداخت را داشته باشند، این امکان وجود دارد تا با واریز از طریق، کارت به کارت، واریز به حساب یا واریز حواله پایا نسبت به پرداخت صورتحساب خود اقدام نمایند.

پس از واریز وجه میبایست مشخصات واریز را از طریق فرم موجود در صفحه پرداخت، تکمیل نموده و ارسال نمایید.

لیست شماره حساب و شماره کارت به همراه شماره شبا جهت دسترسی بهتر مشتریان عزیز، در ذیل قابل مشاهده می باشد.

نام بانکنام صاحب حسابشماره حسابشماره کارت
بانک ملتسید محمد امین معینی۳۲۷۲۹۷۸۳۸۶۶۱۰۴۳۳۷۸۷۷۴۶۵۳۳۴
بانک ملیسید محمد امین معینی۰۳۰۳۵۰۷۳۴۸۰۰۷۶۰۳۷۹۹۷۴۶۳۴۷۹۸۵۸
بانک مسکنسید محمد امین معینی۷۱۰۰۰۲۳۷۶۶۶۷۶۲۸۰۲۳۱۴۳۴۳۹۰۳۷۲
بانک صادراتسید محمد امین معینی۰۱۱۲۱۲۵۹۶۶۰۰۲۶۰۳۷۶۹۷۴۷۸۰۶۳۶۰۲
بانک اقتصادنوینسید محمد امین معینی۲۳۰۵-۸۰۰-۴۵۹۶۶۵۱-۱۶۲۷۴۱۲۱۱۹۱۹۳۵۳۹۴
بانک شهرسید محمد امین معینی۴۰۰۸۲۴۶۸۰۵۱۲۵۰۴۷۰۶۱۰۴۹۸۳۵۲۹۷
بانک تجارتسید محمد امین معینی۸۵۳۱۶۰۶۳۰۳۵۸۵۹۸۳۱۱۲۶۰۸۴۶۷۱
بانک پارسیانسید محمد امین معینی۳۰۱۰۰۲۷۳۰۳۲۶۰۴۶۲۲۱۰۶۱۲۰۳۶۱۰۳۵۹

۳- پرداخت در محل مشتری (مخصوص شیراز)

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که ساکن شهر شیراز می باشند و تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، دیجی ماه این امکان را فراهم آورده است که هزینه را هنگام تحویل گرفتن کالا و سفارش خود پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال( سه میلیون تومان) است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

 – پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.