همکاری در فروش ، نوعی از بازاریابی‌ است که شخص سومی به عنوان همکار در فروش وارد عمل می‌شود. نمایش‌دهنده‌ها می توانند صاحبان وبلاگ ها، وب‌سایت‌ها، کانال های تلگرامی، صفحات پرمخاطب در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و … باشند که با تبلیغ و یا معرفی کالاهای دیجی ماه، مخاطبان خود را به فروشگاه دیجی ماه فرستاده و در ازای فروش کالا، از دیجی ماه کمیسیون دریافت می شود.

 

چگونگی کار

 

۱- ثبت‌نام و دریافت لینک اختصاصی

۲- درج تبلیغات در سایت و شبکه های مجازی توسط شما

۳- کسب کمیسیون به ازای تکمیل شدن هر خرید

۴- دریافت کمیسیون پس از تکمیل سفارش

مزایای کسب درآمد از همکاری در فروش

۱- پشتیبانی مشتری برعهده شما نیست

۲- بدون نیاز به سرمایه تنها با سایت یا صفحه مجازی

۳- پتانسیل درآمد نامحدود

 

 

چطور کار میکند و چه کسانی میتوانند با آن کسب درآمد کنند

کاربران خود را به دیجی ماه هدایت کنید تا از هر خرید موفق آنها کسب درآمد کنید. درصورتی که وب سایت، وبلاگ، اپلیکیشن و یا حتی کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام داشته باشید میتوانید به راحتی از طریق برنامه همکاری در فروش دیجی ماه کسب درآمد کنید.

  • در برنامه همکاری در فروش دیجی ماه ثبت نام کنید و از بین بیش از هزار محصول در دیجی ماه، محصولات مورد نظرتان را متناسب با موضوع فعالیتتان انتخاب کنید و یا لینک مخصوص خود را بسازید.

  • تبلیغات کنید و کاربران خود را به دیجی ماه هدایت کنید.

  • در صورت خرید موفق، کمیسیون خود را دریافت کنید.

 

تعرفه پورسانت

تعرفه پورسانت دیجی ماه بالاترین نرخ را در بین تمام فروشگاه های کشور دارا میباشد. دلیل این امر ترغیب بیشتر کاربران عزیز نسبت به همکاری با فروشگاه دیجی ماه میباشد.

سطح ۱ یا سطح پایه :در اولین گام و ثبت نام در پنل همکاری در فروش ۵ درصد کمیسون به سفارشاتی که نهایی و تکمیل شده اند تعلق میگیرد. لازم به ذکر میباشد که فقط برای محصولات آنتی ویروس برای تمام سطوح ۱۵ درصد کمیسیون پورسانت تعلق خواهد گرفت.

سطح ۲ یا سطح استاندارد : هر کاربری که تعداد ۳ سفارش نهایی شده داشته باشد به صورت خودکار به این سطح ارتقا یافته و پورسانت معادل ۷ درصد از مبلغ سفارشات نهایی، بهره مند خواهد شد.

سطح ۳ یا سطح حرفه ای: هر کاربری که تعداد ۷ سفارش نهایی شده داشته باشد به صورت خودکار به این سطح ارتقا یافته و پورسانت معادل ۱۰ درصد از مبلغ سفارشات نهایی، بهره مند خواهد شد.

– لازم به ذکر است فقط برای دسته محصولات آنتی ویروس برای تمامی سطوح ۱۵ درصد کمیسیون تعلق خواهد گرفت.

 


توجه: سیستم عضویت در فروشگاه با سیستم همکاری در فروش متفاوت بوده و در صورتی که عضو سایت میباشید میبایست در این سیستم مجددا ثبت نام نمایید.